امروز:
يکشنبه 1 بهمن 1396
بازدید :
660
دکتر رضایی مهر: تعامل تشکل‌های دینی موجب بالندگی و اثربخشی فعالیت‌های دینی می‌شود

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات دکتر عرفاتی معاونت طرح و برنامه شبکه سراسری قرآن به همراه مدیر استانی این شبکه با حضور در مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات با حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن رضایی‌مهر ریاست مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم و مسئولین این مرکز دیدار نمودند.
در این دیدار راه‌های تفاهم و همکاری بین مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات و شبکه سراسری قرآن با حضور روسای دو مجموعه مزبور مورد بررسی قرار گرفت.
درابتدای این دیدار حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن رضایی مهر ریاست مرکز  با خوشآمدگویی به حضار گفت: تشکل‌های دینی در حکومت دینی یکی از امتیازهاو پتانسیل‌هایی که برای تبلیغ دین دارند تعامل و همکاری با یکدیگر است.
استاد سطح عالی حوزه علمیه قم ابراز امیدواری کرد، ارتباط و همکاری بین مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات به عنوان مرکزی حوزوی با سابقه طولانی فعالیت علمی در راستای پاسخ گویی به شبهات با مجموعه صدا و سیما بویژه مجموعه شبکه قرآن بیشتر و بالنده تر گردد.
در ادامه جلسه دکتر عرفاتی معاونت طرح و برنامه شبکه قرآن با معرفی فعالیتها و اقدامات انجام شده در این شبکه پیشنهادات خود را جهت همکاری با مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات اعلام نمود.
در انتهای جلسه طرفین توافق کردند با تشکیل یک گروه کارشناسی از دو مجموعه مزبور، پیشنهادات مطرح شده در جلسه بررسی گردیده و مفاد همکاری و توافق نهایی شود.


مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه قم
مطالب مرتبط :
* نام و نام خانوادگی :
*پست الکترونیک :
* متن نظر :