امروز:
يکشنبه 1 بهمن 1396
بازدید :
549
جلسه هم‌اندیشی همکاران و ریاست محترم مرکز مطالعات و پاسخگویی به شبهات حوزه علمیه

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات حوزه علمیه قم همزمان با ولادت نهمین اختر آسمان امامت و ولایت و آغاز سال جدید جلسه هم‌اندیشی ارتقای فعالیت‌های مرکز با حضور همکاران و ریاست محترم، روز شنبه 96/01/19 در مرکز مطالعات برگزار گردید.
حجت ‌السلام‌ والمسلمین دکتر رضایی‌مهر در ابتدای جلسه ضمن تبریک سال نو به همه همکاران  با اشاره به حدیث امام جواد (علیه السلام) که الانسان یحتاج الی ثلاث خصال توفیق من الله و واعظ من نفسه و قبول ممن ینصحه همکاران را به تاسی به این حدیث گهربار سفارش نمود ایشان همچنین با اشاره به فرمایشات مقام معظم رهبری در رابطه با نام‌گذاری امسال بعنوان سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال گفت: ضمن پرهیز از پرداختن شعارگونه به کلام رهبری، لازم است همه اقشار مرتبط و نیز حوزه علمیه ورود جدی به راه‌کارهای عملیاتی شدن این مهم داشته باشد.
دکتر رضایی مهر تصریح کرد: باید اندیشه‌‌ای را در حوزه اقتصاد مطرح کنیم که مقوم اقتصاد باشد، و در حوزه نظری در مورد اقتصاد مقاومتی ایده‌هایی را مطرح کند.
استاد سطح عالی حوزه اظهارداشت: اقتصاد مقاومتی یعنی اقتصادی متکی بر توانایی‌های خود و البته مبتنی بر بنیان‌های فکری مقاوم در حوزه اقتصاد؛
رئیس مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات در بخش دیگر سخنان خود با اشاره به گزارش فعالیتهای ارائه شده از مرکز در سال گذشته ضمن تقدیر و تشکر از زحمات همه همکاران و مجموعه حاضر در مرکز خاطر نشان کرد: همه گروه‌ها و مجموعه‌‌های مرکز باید در جهت ارتقای فعالیت‌های مرکز در سال 96 اهتمام جدی داشته باشند.
دکتر رضایی‌مهر در خاتمه رمز ارتقای فعالیت‌ها را جدیت در کار و بهینه نمودن حضور و فعالیت‌های خود در مرکز دانست.
گفتنی‌است درآغاز جلسه آقای فغانی (معاون اداری مالی)، حجت السلام و المسلمین براتی (مدیر گروه برنامه‌ریزی و نظارت) و حجت السلام و المسلمین مهدوی (مدیر اداره ارتباطات) گزارشی از فعالیتهای مجموعه تحت مدیریت خویش در سال گذشته ارائه نمودند.

مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات حوزه علمیه قم
مطالب مرتبط :
* نام و نام خانوادگی :
*پست الکترونیک :
* متن نظر :