امروز:
پنج شنبه 23 آذر 1396
بازدید :
510
سوالات خود را در نمایشگاه از این غرفه بپرسید

به گزارش روابط عمومی مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب، غرفه پاسخ گویی و مشاوره دینی همچون سالهای گذشته پذیرای بازدید کنندگان می باشد.
حجه الاسلام مهدوی مدیر اداره ارتباطات مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم گفت: با توجه به استقبال گسترده بازدید کنندگان جهت یافتن پاسخ های تخصصی و مشاوره دینی، این غرفه در تمام ساعات نمایشگاه در فضای بیرونی روبروی سالن کودک با حضور کارشناسان و اساتید متخصص در 9 رشته آماده ی پاسخ گویی می باشد.
مدیر اداره ارتباطات گفت: این مرکز در سال 1379 به منظور تبیین روزآمد اندیشه دینی در جهت پاسخ-گویی به پرسشهای بنیادین و رفع و دفع آسیب‌ها و شبهات در حوزه دین، توسط شورای عالی حوزه علمیه تأسیس گشت و برخی از فعالیتهای مرکز عبارتند از:
1- انتشار بیش از 70 عنوان کتاب.
2- پاسخ‌گویی علمی به بیش از 200 هزار پرسش در 9  گروه و رشته تخصصی قرآن و حديث، فقه، کلام و فلسفه، حقوق و فلسفه احکام، سياست و اجتماع، تربيت و روانشناسی، اديان و مذاهب، تاريخ و سيره، شبهه یابی.
3- تولید نرم افزار تخصصی پاسخ 1 و پاسخ 2 (با حدود 14 هزار پرسش و پاسخ).
4- تولید نرم افزارهای مناسبتی مانند پیامبر اعظم(صلی‌الله علیه و آله)، غدیر، کوثر، خورشید نینوا، صبح بیداری 1 و2، فریضه انتخاب و تربیت فرزند.
5- فعالیت سایت اندیشه قم با بیش از یک دهه سابقه.
6- برگزاری بیش از 300 نشست تخصصی کانون گفتمان دینی در مدرسه علمیه فیضیه و دیگر نقاط کشور.
7- حضور در نمایشگاههای متعددی چون نمایشگاه بین المللی قرآن کریم، کتاب تهران و مطبوعات.
8- چاپ بیش از 20 شماره فصلنامه تخصصی «صباح» تحت اشراف حضرت آیت الله العظمی سبحانی و راه‌اندازی نشریه تخصصی پاسخ.
9- رصد و تحلیل نظام‌مند شبهات در فضای مجازی، مطبوعات، کتب و رسانه های تصویری.
 وی همچنین خاطر نشان کرد: امسال غرفه مرکز مطالعات و پاسخ گویی به شبهات حوزه علمیه قم در سی امین نمایشگاه بین المللی کتاب نسبت به سال گذشته در موقعیت بهتری  بوده و شاهد استقبال بیش از پیش هموطنان عزیز جهت مشاوره و پاسخ گویی به سوالات می‌باشیم.

مرکز مطالعات و پاسخ‌گویی به شبهات ـ حوزه علمیه قم
مطالب مرتبط :
مهدی پوربخش (پنج شنبه 21 ارديبهشت 1396)
پاسخ
چرا حضرت علی در سقیفه بنی ساعده حضور نداشتند
پاسخ سایت :با سلام و احترام و آرزوی توفیق برای جناب عالی لطفا سوالات خود را از بخش ارسال سوال با ما در میان بگذارید تا پاسخی جامع و متقن دریافت نمایید. با تشکر
* نام و نام خانوادگی :
پست الکترونیک :
* متن نظر :
* نام و نام خانوادگی :
*پست الکترونیک :
* متن نظر :