امروز:
چهار شنبه 26 مهر 1396
بازدید :
1028
نامه يك خانم خانه دار
بسم الله الرحمن الرحيم
به نام خداوند بخشنده مهربان
خدمت رهبر كبير انقلاب و نايب بر حق امام زمان سلام.
اميدوارم اين سلام گرم و ناقابل من را كه از فرسنگها راه دور مي آيد، بپذيري. سلامي مملو از مهر و محبت. سلامي كه از اعماق قلبم بر مي خيزد و به سوي شما مي آيد. سلامي كه از اين تونلهاي پرپيچ و خم جاده ها گذشته و هزاران خاطره هاي گوناگون در بر گرفته و براي شما بازگو مي كند. سلامي كه از وجود اين جانب، به شما امام عزيز گزارشها مي دهد. ان شاء الله كه حالت خوب بوده و در پناه ايزد متعال، به سلامتي هر چه تمامتر زندگي كني و در پناه امام زمان، خوش و خرم باشي.
من زني 33 ساله هستم كه شش دختر دارم. من گردنبدي را كه از دسترنج خودم تهيه كردم، براي شما فرستادم. اميدوارم كه قبول فرماييد.
امام عزيز، ما شما را خيلي دوست داريم و خيلي دلمان مي خواهد شما را زيارت كنيم، ولي چون نمي توانيم به ديدن شما بياييم، مي خواهيم يك چيزي از شما داشته باشيم. از شما خواهش مي كنيم كه جواب نامه را به دست خودت برايمان بفرستي و همراه آن، يك دعا برايمان بنويسي كه بخوريم تا سالم باشيم. ديگر عرضي ندارم جز سلامتي شما. خدايا، خدايا تا انقلاب مهدي، خميني را نگهدار - از عمر ما بكاه و به عمر او بيفزاي - به اميد پيروزي اسلام. زهرا جعفري
پاسخ امام
بسمه تعالي
خواهرم! نامه محبت آميز و هديه اي كه فرستاده بوديد واصل شد. از شما تشكر مي كنم و اميدوارم خداوند متعال شما و فرزندانتان را سلامت و عافيت و سعادت دين و دنيا و آخرت عنايت فرمايد. چون ميل دارم كه خود شما از هديه اي كه براي من فرستاده ايد و آن را قبول نموده ام، استفاده كنيد، لهذا براي شما فرستادم و السلام عليك و رحمه الله.
روح الله الموسوي الخميني
محمد حسن رحيميان - در سايه آفتاب، ص 156
مطالب مرتبط :
* نام و نام خانوادگی :
*پست الکترونیک :
* متن نظر :